חוויה בטרקטורון מעופף

טיסת חוויה בטרקטורון מעופף – ליחיד בליווי מדריך, כ- 20 דקות מעל איזור השרון המדהים והיפה. הטיסות מתבצעות כל ימות השבוע כולל שישי ושבת – מותנה בתנאי מזג האוויר . מתאים כמתנה ייחודית ליום-הולדת, יום נישואים, גיוס/שחרור או כל אירוע אחר וכהתנסות אישית מרגשת.
שעות הפעילות: שעות הבוקר ו/או שעתיים לפני השקיעה עד השקיעה

אין צורך בידע קודם, מגיל 5 – 120.


צילום הטיסה: מזכרת ייחודית לכל החיים – ניתן להזמין את צילום הטיסה, סטילס וסרט צרובים בDVD  מעוצב, מתנה ומזכרת נפלאה לאדם יקר כולל לעצמכם.
“טייס ליום אחד”: ניתן להזמין טיסה בליווי מדריך טיסה על כלי של ביה”ס עם הגאים כפולים, שבו הנוסע יכול להשתתף בהטסת הכלי בעצמו מלבד בהמראה ובנחיתה .


<br>

שאלות נפוצות

האם קיים כיסוי ביטוחי למשתתף בפעילות?
קיים כיסוי ביטוחי מלא על כל משתתף.
שעות הפעילות:
כל יום כולל שישי ושבת וחגים בבוקר: עד שעה 09:30 , אחה”צ: שעתיים לפני השקיעה ועד השקיעה * קיום הפעילות תמיד מותנה בתנאי מזג האוויר.
היכן נמצא המנחת? היכן מתבצעת הפעילות?
במנחת רונית בלב השרון.
כמה זמן מראש צריך לתאם?
יומיים לפני המועד הרצוי (אז יש כבר תחזית ואפשר לשריין שעה.)
האם ישנה אפשרות לטוס זוג במקביל?
יש לשאול בזמן תיאום הפעילות. במידה ויש מספיק מדריכים באותו היום נשתדל לקיים את הטיסות במקביל. אם לא אז הטיסות יהיו אחת אחרי השנייה.
מתי בשנה אפשר לטוס בטרקטורון המעופף?
כל השנה , זה לא עונתי כמו במצנחי הרחיפה. כמובן שתמיד קיום הפעילות מותנה בתנאי מזג האוויר. (ברוחות חזקות ובגשמים לא מקיימים את הפעילות).
לאיזה גובה מגיעים בטיסה ומה רואים?
הטיסה בגובה 500 רגל מעל איזור השרון .
מה משך הטיסה?
כ-20 דקות
האם קיימת אפשרות של השתתפות הנוסע/ת בהטסה?
כן זה אפשרי. בעת תיאום הפעילות תבקשו לתאם “טייס ליום אחד”. מדובר בטיסה בכלי עם הגאים כפולים שבו מלבד ההמראה והנחיתה הנוסע/ת יכול/ה להשתתף בהטסה.

להוראות הגעה – לחץ כאן להזמנות – לחץ כאן