רכס מצנחי רחיפה

הוראות הגעה לרכס – מצנחי רחיפה

GPS: 32.310974, 34.844985

מכיוון צפון – כביש החוף

מדרימים בכביש החוף עד מחלף פולג (נ.צ. מרכז קניות של אקיאה) שם פונים ימינה במחלף וברמזור פונים ימינה לכיוון דרום נתניה. ממשיכים כל הזמן ישר (שד’ בן גוריון) עוברים את כל הרמזורים ישר עד שמגיעים למעגל התנועה של מלון כרמל. במעגל פונים שמאלה – מגיעים למעגל תנועה נוסף (נ.צ. מלון כרמל בצד ימין – החוף ממול ) פונים שמאלה – כך שהים ימצא לימינכם, ממשיכים ישר כ- 250 מ’ ופונים ימינה לכיוון הים ומגיעים לחניה של – אתר מנצחי הרחיפה (נ.צ. משטח דשא מוגבה). 

מכיוון צפון – כביש 4

מדרימים עד צומת בני דרור (נ.צ. ימינה לדרום נתניה ושמאלה למושב תל- מונד) פונים ברמזור ימינה לכיוון דרום נתניה. נוסעים כל הזמן ישר (עוברים ישר על הגשר שחוצה את כביש החוף) ממשיכים ישר לתוך דרום נתניה (שד’ בן גוריון) עוברים את כל הרמזורים ישר עד שמגיעים למעגל התנועה של מלון כרמל. במעגל פונים שמאלה – מגיעים למעגל תנועה נוסף (נ.צ. מלון כרמל בצד ימין – החוף ממול) פונים שמאלה – כך שהים יימצא לימינכם, ממשיכים ישר כ- 250 מ’ ופונים ימינה לכיוון הים ומגיעים לחניה של אתר מנצחי הרחיפה (נ.צ. משטח דשא מוגבה).

מכיוון דרום – כביש החוף

מצפינים בכביש החוף עד מחלף פולג שאחרי וינגייט (נ.צ. מרכז קניות של אקיאה) ופונים בו ימינה. ברמזור פונים שמאלה לכיוון דרום נתניה. ממשיכים כל הזמן ישר (שד’ בן גוריון) עוברים את כל הרמזורים ישר עד שמגיעים למעגל התנועה של מלון כרמל. במעגל פונים שמאלה – מגיעים למעגל תנועה נוסף (נ.צ. מלון כרמל בצד ימין – החוף ממול) פונים שמאלה – כך שהים ימצא לימינכם, ממשיכים ישר כ- 250 מ’ ופונים ימינה לכיוון הים ומגיעים לחניה של אתר מנצחי הרחיפה (נ.צ. משטח דשא מוגבה). 

מכיוון דרום – כביש 4

מצפינים עד צומת בני דרור שאחרי כלא תל- מונד (נ.צ. שמאלה לדרום נתניה וימינה למושב תל- מונד) פונים ברמזור שמאלה לכיוון דרום נתניה. נוסעים כל הזמן ישר (עוברים ישר על הגשר שחוצה את כביש החוף) ממשיכים ישר לתוך דרום נתניה (שד’ בן גוריון) עוברים את כל הרמזורים ישר עד שמגיעים למעגל התנועה של מלון כרמל. במעגל פונים שמאלה – מגיעים למעגל תנועה נוסף (נ.צ. מלון כרמל בצד ימין – החוף ממול) פונים שמאלה – כך שהים ימצא לימינכם, ממשיכים ישר כ- 250 מ’ ופונים ימינה לעמדה לכיוון הים ומגיעים לחניה של אתר מנצחי הרחיפה (נ.צ. משטח דשא מוגבה).

  come3

come4

 

להדפסת הוראות הגעה 

הוראות הגעה

wase