מנחת הטרקטורון המעופף

הוראות הגעה למנחת -טרקטורון (בקאי) מעופף בחוות רונית

מכיוון צפון – כביש החוף

להדרים בכביש החוף, במחלף שפיים לצאת ימינה. לפנות בפניה הראשונה שמאלה לתוך המנהרה שחוצה את כביש החוף, אחרי שעוברים במנהרה יש לפנות ימינה לכיוון רישפון ובפניה הראשונה לפנות שמאלה, נקודת ציון : שילוט לחוות רונית, כעת לנסוע כל הזמן ישר- לא פונים שמאלה בשילוט הבא לחוות רונית! יש לחצות את פסי הרכבת. מגיעים לצומת T , פונים ימינה, לאחר כ-300 מטר בצד שמאל שלט לטרקטורונים המעופפים. שם פונים שמאלה ונוסעים עד לאזור החניה.

מכיוון צפון – כביש 4

במחלף הדרים (כלא תל מונד) יורדים ימינה מכביש 4 ופונים ימינה (לכביש 551) עד הכיכר ובכיכר ממשיכים ישר (יציאה ראשונה) וממשיכים כל הזמן ישר עם הכביש. הכביש מתעקל בסופו שמאלה (מקביל לפסי הרכבת לכיוון דרום). נוסעים כל הזמן שיר עד אשר הכביש מתעכל שוב שמאלה ולאחר 200 מ’ רואים בצד שמאל שילוט: לטרקטורונים המעופפים. שם פונים שמאלה ומגיעים לאזור החניה של המנחת.


מכיוון דרום – כביש החוף

עוברים את הרצלייה ורישפון, במחלף שפיים יורדים ימינה ובמעגל התנועה ממשיכים ישר (מקביל לכביש החוף לכיוון צפון) לפנות ימינה בפניה הראשונה, נקודת ציון: שילוט לחוות רונית. כעת לנסוע כל הזמן ישר – לא פונים שמאלה בשילוט הבא לחוות רונית! יש לחצות את פסי הרכבת, מגיעים לצומת T פונים ימינה, לאחר כ-300 מטרים בצד שמאל שלט לטרקטורונים המעופפים, פונים שמאלה ונוסעים עד לאזור החניה.

מכיוון דרום – כביש 4

מצפינים אחרי רעננה וכפר סבא, במחלף הדרים יורדים ימינה – עוברים במנהרה תחת כביש 4 לצד השני וממשיכים ישר, מגיעים לכיכר, ממשיכים ישר (יציאה ראשונה) וממשיכים כל הזמן ישר עם הכביש. הכביש מתעקל בסופו שמאלה (מקביל לפסי הרכבת לכיוון דרום) נוסעים כל הזמן ישר עד אשר הכביש מתעכל שוב שמאלה ולאחר 200 מטרים רואים בצד שמאל שילוט: לטרקטורונים המעופפים. שם פונים שמאלה ומגיעים לאזור החניה של המנחת.


 come1 

 come2

 

להדפסת הוראות הגעה

לחץ כאן

לניווט ישיר עם waze לחץ על האייקון

wase